pátek 18. července 2014

Holly


Dnes jsem nemohla dospat.
Chtěla jsem stihnout ještě nějaké drobné domácí práce než...zavoláme a třeba nám Nelynku už dnes pustí domů.
 
Konečně padla desátá a voláme. Pan doktor, který Nelynku operoval je na sále ale dostáváme informaci, že Nela ještě zůstane u nich. Do neděle, pondělí a nebo možná až úterý.
Její stav se malinko zlepšíl nebo co se týká močení, tak už nebylo třeba pomáhat. Problém bude zřejmě otok. Jiný pan doktor, který měl dnes službu na ordinaci ji ...ostatně jako všichni...chválil...je hodná a  milá, je při chuti a je trpělivá. prostě miláček.
 A tak jsme klec i ohrádku uklidili zatím na balkón. Trošku to  Holynku znervózňovalo, měla pocit, že se to týká jí.
 
Abychom ji rozveselili tak blbneme, fotíme a to ona miluje...naše modelína :o)))Chci poděkovat všem, kteří prožívají s námi tohle neveselé období.
Původně jsem myslela, že o tom nebudu psát ale pak jsem si řekla, že třeba někdo může být postavený před podobný problém...tak to prostě v životě chodí a třeba bude hledat informace, nebo prostě bude potřebovat jen cítit, že není v situaci sám.


A jak už to bývá a na světě existovala rovnováha, k těm fajn lidem, kteří nás podporují a přejí Nelynce brzké uzdravení tak i blbec se najde. A tak děkujeme, nyní už víme, že jsi ještě větší blbec než jsme kdy doufali.
Howk...a já  jdu do práce na tři noci uf.


8 komentářů:

 1. Psicek s okuliarmi je bozsky...ja nie som psickar, ale nie som lahostajna k utrpeniu zvierat... Ked dochtor si ju tam chce nechat, tak asi vie preco. Chrbtica je delikatna..nech sa to hoji pod ich dozorom a to potom bude radosti ked uz bude doma s vami. Drzim prsty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani přesně tak to cítíme. Myslím, že nám ji chtějí domů dát v té nejlepší kondici. Moc děkuji a přeju krásný víkend :o)

   Vymazat
 2. My pořád držíme palečky a těch blbců znám také hodně - bohužel. Jarka a Kačenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jarko moc děkuji. Právě včera polemizoval můj muž o tom, jestli je dotyčný zloun zlounskej a nebo prostě blbec ...tak nakonec jsme se shodli, že ta druhá varianta bude pro nás stravitelnější. Ale jak říkávala moje kolegyně.."blbec se musí zničit sám" ...tak nezbývá než čekat :o) Krásný víkend

   Vymazat
 3. Aranel držím Nelince palce, ať je brzy fit.
  Se zvířátky je to jako s dětmi. Člověk se o ně bojí stejně.
  A kdo to nechápe, je ubožák .
  A jak říkal moudrý pan Werich : Srážka s blbcem je to nejhorší.
  Míša z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo děkuju moc. Ano je to jako s dětmi protože ty maličké si taky nedovedou říct, co je bolí a jak jim je. Jenom ty oči....!
   Pan Werich měl pravdu...nejhorší a taky zabolí, protože ani na vteřinku nás nenapadlo Nelu nechat uspat abychom nemuseli platit.
   Moc zdravím do Plzně a přeju pěkný víkend :o)

   Vymazat
 4. Fotografie moc povedené, super výkon modelky.
  A druhé slečně držím palce, ať ji máte brzy doma.

  OdpovědětVymazat
 5. Pěkné fotografie, držíme marůdkovi palečky a přejeme rychle uzdravení!

  OdpovědětVymazat