pátek 30. srpna 2013

Tak schválně....

 

...jestli tentokrát uhodnete správný počet dandíků v Bílině :o)A nezapomeňte si odečíst Kely alias Kelišovou. Ona není dandík ale .Irish glen of Imaal terrier.
A ač je již starší dáma nebo právě proto, všichni ostatní ji poslouchají, halt Kelišová :o)
No a hurá ! už jsme doma všichni. I Holynky. A mimochodem myslím, že měli zde moc krásné prázdniny. Velké dík Zojce a její rodině  :o)

8 komentářů:

 1. Dvanáct bez té starší dámy,to jste určitě štastní zase spolu všichni!Aranelko dovolená se Vám vyvedla a máš nádherné fotky,zoukla jsem je každý den,opravdu krása!Tak vítejte doma i s psíčkovejma Holynkama!

  OdpovědětVymazat
 2. To jste mi udělala radost s pejskama :-) - já je nepočítala jen na ně civím jak jsou nádherný. Mám totiž křížence, ale je jim hodně podobná. Hodně často se nás lidé ptají co je to za rasu :-), že je moc krásná. Vloni vyhrála dvě první místa na voříškiádě,tak jsme na ni pyšní :-). Sledovala jsem také fotky z dovolené a začali jsme uvažovat, že bychom to takhle pojali také-a hlavně s naší Kačenkou-naším pejskem.Přeji hezké dny Jarka

  OdpovědětVymazat
 3. Aranelko, nádherné fotky ..... Marki

  OdpovědětVymazat
 4. já bych řekla 10.
  Ač jsem kočková, tak dandíci mě okouzlili. Jsou nádherní a nádherné.

  Míša z Plzně

  OdpovědětVymazat
 5. Asi chci pejska. Zase. Mě to tak chybí a "dandíci" jsou překrásní.

  OdpovědětVymazat
 6. Já bych si tipla: jedenáct kousků.... roztomilá smečka chlupáčů.
  Příště se u nás v Teplicích stavte na kafe:-)

  OdpovědětVymazat
 7. Všem děkuji za komenty. Správně odpověděla Romi, tedy el Familie...správná trefa...jestli ovšem je myšleno jedenáct dandíčků a jedna Kelišová navrch :o)) Já jsem si ještě správný počet ověřila přímo u Zojky. Tak a mám radostnou zprávu, narodila se jedna pepřová holčička a jeden hořčičný kluk. Oba zdraví a mají se k světu. A já se těším, že Zojka pošle fotky a já je pak v některém dalším příspěvku zveřejním :o) haf haf všem

  OdpovědětVymazat