úterý 26. června 2012

Benefiční barování v červnu 2012

 ...bylo ve znamení "poprvé"...tedy v první řadě...poprvé bez Wlčice, bylo to jako by mi chyběla starší ségra (a to nechápu, vždyť kdo je zde starší, to víme moc dobře :o)..) ...  poprvé na barování  s Toníčkem ( a váhali jsme ...zdali vzít naše nejstarší ...již dospělé vnouče na Bar...zdali se mu bude líbit zábava s prarodiči a vůbec jestli se mu bude líbit bařmení :oD ....ale líbílo  a moc, hned si namlouval další ..když bude prý bude  Gabro tak hodná a pohlídá Holynky:o)))))...no a z účinkujících... poprvé chyběla Věra Nerušilová.....o pauze se neslo sálem .."viděli jste Věru?...třeba ještě dorazí z divadla"..nedorazila, dovolenkuje...a my se  těšíme  na její  příště.

A to příště bude vážení přímo v Chapitoux je to natolik čerstvá informace, že se ještě ani nenachází v programu ale můžete si být jistí, že 24.7.2012..bude na Letné veselo...Bařmensky :o)

NE poprvé...bylo červnové Barování benefiční...výtěžek byl věnován GASTROENTEROLOGICKÉMU ODDĚLENÍ v Motolské nemocnici ...mě osobně dělá velkou radost, že můžu formou zábavy někomu maličko pomoct, věřím že to tak cítí většina kulturožroutů a vůbec lidí, kteří mají srdíčko na prvém místě

 ... ...Poprvé na Barování...14.ti letá ....Aneta Špačková...a její krásný hlasatmosféra Barování ho pohltila...vrací se rád ...a my ho rádi slýcháváme :o)


Ondra Brzobohatý...vynikající muzikant, zpěvák ...měl výbornou náladu na klaunování ...škoda, že zde nebyla Wlčice, nebo Andrea...videjíčko by se hodilo moc :oDkrásná Ema Smetana zaspívala i v  hebreištině...a představila svou kapeluřekla bych., že Honzík Cina byl bavič večera ...prostě úžasný ...video zde
Jakub...BArování bez něj? ...pro mne nemyslitelné :o)
 

Jan Karez doprovázen Jakubem Zahradníkem zahrál na fagor...a zaspíval. Hmmm, měla jsem spíš nahrát video...škoda...byl prostě ...vynikající !!!! Omar....nedávno jsme měli možnost na Barování setkat s Frantou Rabou...zajímavá myšlenka ... KOA  na Barování

Lucia Šoralová zavzpomínala na Zuzku Navarovou


závěr  červnového Barování patřil POPRVÉ.... k naši nemalé radost....i Davidu  Kolerovi

12 komentářů:

 1. Moc pěkné.. a Ondřej :)))

  škoda, že to další Barování není posunuté o týden..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lucko Ondřeje mám též na videjíčku...jen chvíli strpení :o)

   Vymazat
 2. Ách jó :-(.Jak já vám závidím.Ještě rok :-) a snad se k vám taky přidám,nebo přidáme s Michalem :-) .
  Fotky Aranelko taky říkají hodně :-).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miško vydrž...všechno bude...Barování bude na tuty i za rok :o)

   Vymazat
 3. Ivana:
  Perfektní večer, příště v ChapiteauX, jak jsem byla včera na Letné vysondovala: ve velkém stanu! ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano už vím také...já věřím, že lidí bude hojně ..stan bude praskat ve švech a my se budem bavit do rána :o)

   Vymazat
 4. aúúúú, tesknila jsem ten večer na baru, ale jinde;-) je to nezvyk a opravdu závislost :-) tak uvidíme, jestli to "příště"vyjde. videa doufám někdo dodá. fotky jsou jako vždy super!! díky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Wlčí ...jen a jen kvůli tobě...jsem i točila videjíčka :o))) jedno s Honzíkem Cinou, s Ondrou Brzobohatým a mám i jedno krásné vystoupení Sandry s Filipem :oD A to příště...jak už jsem ti psala, bude v Chapiteuax na letné...já už mám lupeny :o)

   Vymazat
 5. taky závidím, te´d to nějak nejde..ale v září snad půjde.

  OdpovědětVymazat
 6. Nádhera.Svkěle zachycená atmosféra, hned bych vyrazila s váma :-).Že jsem tak smělá,mohu se optat Aranelko, čímjsi fotila, prosímtě?

  OdpovědětVymazat
 7. Andy a Janko...a co 24.7.? tentokrát vyjímečně v Chapitouax na Letné? já už mám lístky.
  Janko mé tělo je 550D...a objektiv seťák :o(

  OdpovědětVymazat
 8. Aranelko, písnu ti ju:?
  Sice seťák, ale šikovný fotograf!

  OdpovědětVymazat