středa 4. dubna 2012

Shirley Valentine

 
V první řadě...jsem nadšena z tohoto úlovku...můj nový bloček dostává první příspěvek se štítkem "kultura" a to mi dělá velikou radost ...je mi ctí :o) Jo a nějak jsem přeslechla, že se během představení nesmí fotit :)))
 Moje touha vidět tohle představení byla veliká. Ovšem touha je jedna věc a možnost naplnit ji ...druhá. Jenže stávají se v našich životech i hezké chvilky, zejména když potkáte ...třeba anděla :o)...a s jeho pomocí a se vší skromnosti usednete do řady č.19, tedy do té poslední hned na kraji. A musím říct, že i z tého řady viděla i slyšela Aranel moc dobře a kulturní prožitek byl silný.
Shiley Valentine ...hra one woman show pro vynikající Simonu Stašovou. Hra o pětačtyřicetileté ženě, která dostala kuráž najít, co v prázdnotě dní ztratila...dívku v sobě. Ale třeba o skvělé dietě :o)))...i o tom, že z vlkodava vegetariána neuděláš :o)))


Řekla bych, že hra je určena především nám ženám...milenkám, manželkám, kamarádkám (já děkuji té své, která mi dělala garde...byl to prima večer :o),  matkám, pečovatelkám o rodinu.
Pánové ražení "český mačo" se asi bavit nebudou. Ani pán sedící vedle mě,,, částí mohutného těla přetékající do mého křesla,,, se na rozdíl ode mne nesmál.  Ale když tak o tom přemýšlím, možná...možná, že dnes třeba půjde a koupí pro sebe a svou paní zájezd do Řecka...Pro tento  případ zariskujte a vezměte sebou i své muže. Ovšem jestli se vám povede sehnat vstupenky.
Já po shlédnutí představení se už vůbec nedivím, že tohle představení je neustále vyprodané.
A klobouk dolů Simono Stašová.

P.S. jediné co zkazilo dojem dokonalého večera, bylo víno. Modrý Portugal. Přesto, že jsem se opakovaně obsluhy tázala jestli opravdu je to to víno a opakovaně jsem byla ujištěna, že ano..no byl to patok. Ale neva. Já mám prostě jednu takovou ...no říkejme tomu výhoda...já se prostě chodím bavit a užít si...a tak si nenechám dvojkou krabičáku, která se v  lahvi tváří jako Modrý Portugal, zkazit náladu. Já vím,  příště si dám bohémské bubliny. A raději v lahvince.

18 komentářů:

 1. A já si to myslela, že se Vám bude líbit:-) Je to majstrštyk. A lobbuji za bublinky, potěší téměř vždy:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jitko nyní i můj...a musíme být hodné na anděla a třeba někdy ...:-)

   Vymazat
  2. ....a jedině bubliny :-)

   Vymazat
 2. Zatím jsi mě nezklamala, všechno je zase moc pěkné....i ta úvodní fotka je úžasná :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vendy tak tobě by se to líbilo moc a užila by si večera jako my....třeba příště ...a jsem ráda, že se ti líbím

   Vymazat
 3. To bych si nechala líbit. A koukám, že můj manžel by se nebavil. :-P

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amélko..třeba nebavil ale možná...by ho trklo :o)...a Řecko má prý krásné moře

   Vymazat
 4. Byla jsem...a šla bych klidně ještě jednou! Byl to naprosto úžasný zážitek! Simonu Stašovou má děsně ráda a tahle role jí výborně padne.

  OdpovědětVymazat
 5. Já moc děkuju za kulturní zážitek.
  Bylo to úúúžasné a moc mi to bodlo! ;-) Vůbec se nedivím, že je už několik let vyprodáno!

  OdpovědětVymazat
 6. tak to musel být báječný zážitek.
  Fotky jsou úžasné!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci, fotit se nesmí...já měla pořádný teleobjektiv a zrcadlovku v kabelce...ehm spíš v nákupní tašce :o)...a v pravý čas vytáhla a nacvakala...rychle schovala, prostě rychlá špionážní akce :oD

   Vymazat
 7. Tohle představení bych si tuze přála vidět!!! :(

  OdpovědětVymazat
 8. i já bych šla..ale nevím, zda andělé nejsou vyprodaní:-(Holky moc vám to přeju.

  OdpovědětVymazat
 9. Podařilo se mi dostat vstupenky na listopad. Už se moc a moc těším!

  OdpovědětVymazat