pondělí 8. června 2015

tunika Sebago Cove

 Elenka totiž pojede poprvé k moři a nutně potřebuje něco na večerní korzování :o)další kupovaný návod v AJ na Ravelry . A určitě budu podle něj plést i další modely. Je variabilní a střih myslím pěkný...vhodný na šatičky, tuničku. Příště můžu připlést i rukávky.
Výběr příze jsem přizpůsobila letním podmínkám, použila jsem Elian nicky, přesně dvě klubíčka. Jedno bílé a jedno melírované. 


 
Mám ještě dalších pár klubíček Elian nicky v jiných barvách. Mám tedy o čem přemýšlet.
á propros ...nedávno jsem četla toto:..kdo moc přemýšlí, vymyslí si  problém !  :o)))
A něco na tom bude. Tak chmury huš hušDoma klid. Po třech denních ufff. Lepší to tento měsíc nebude. Plotna studená ale nestrádáme :o)

14 komentářů:

 1. ty jo....jsi dobrá, že si poradíš s návodem v angličtině, že uděláš takovou krásnou tuniku.... a ještě takové krásné fotky... mám co dohánět. Paráda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. haháá ...no dobrá nevím :o) nejdůležitější jsou zkratky a ty lze vygooglit :o) a pak už se nějak propletu ...občas někoho poprosím o pomoc, radu ale tentokrát jsem jela jak namydlený blesk :o) no nějaká ta chyba tam bude ale příště se polepším :o)

   Vymazat
  2. Tak v tom případě se musím přiznat, že jsme na tom stejně... Mám zkratky, něco si už pamatuji, něco mi některá dobrá duše poradí a ono to celkem jde. Jsme to holky šikovný, že jo :-)

   Vymazat
  3. JItuško nejsme, určitě ne protože já ač se snažím o tvoření a hlavně tu preciznost, tak to tam prostě není. Je to boj a snaha, která mě uspokojuje ale není to tak krásné jako u tebe :o)

   Vymazat
 2. Jéé, tak to je úžasné, Elence to určitě bude slušet :). Kéž bych byla taky tak šikovná :-)) A to ramínko je tak roztomilé, fakt krása :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé tak to mě těší, že se líbí módní Dominice :o)

   Vymazat
 3. Teda Aranel tunika je krásná a Elence bude jistě náramně slušet.

  Míša z Plzně

  OdpovědětVymazat
 4. To je nádhera. Elenka bude fešanda.

  OdpovědětVymazat