úterý 24. března 2015

Milo mile


vesta MILO ...návod koupený na Ravelry ...dokončená v nočních hodinách. Trošku nervy s kfPSOkb a taky s tím jestli bude stačit klubíčko příze Alize SEKERIM...a nyní mám ještě nerva, jestli moje Žena "skousne" tu lila barvu. Ona totiž fialovou vůbec ale vůbec nemusí.... prostě hnus fialovej :o))


Výhled z učebny. Psaly se testy. Dobrý.
Odpoledne v Dolních počernicích.  Na místě jsme zjistili, že park je pro úpravy zeleně uzavřený do 1.4.Ale malou procházku podél červenobílé pásky jsme provedli. 
A poseděli na zahrádce...sluníčko svítilo a hřálo...opravdové jaro je v dohlednu ...milí milovníci  za ruce...vše v rozpuku...a to je milé :o)
Na druhé straně stolu 


Pivo mělo říz...prý
Pizza velká....těsto tenké...suroviny čerstvé
dvě sladké tečky v jednom


Večer nákup  kytiček na balkón. Jenom pár macešek pro radost. Letničky letos sázet nebudu páč vůbec nevím jestli budeme doma nebo se nám podaří sehnat náhradní bydlení. Pravda moc pro to neděláme. Nejvyšší čas obrátit se na realitky.


6 komentářů:

 1. Já to prostě miluji :)). Úžasné fotky,milé počtení, krásná tvorba. Děkuji. Znám Vaši tvorbu že skupinky na MK.
  www.umalinky.blogspot.com :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alenko moc děkuji! To mě těší a miluji takové komentáře ;-)

   Vymazat
 2. Aranelko a jak se začíná Milé Milo? od spodu nebo seshora? Já ted motám veledílo, ale až domotám, taky ji zkusím asi.Podle fotky.Mávám a hladím psíčkový!

  OdpovědětVymazat
 3. Koukám, že tady se slavilo!
  Tak dodatečně vše nejlepší tvému muži :-)
  Á , že bych tě inspirovala, to mě těší!
  ¨Vestička je povedená :-)
  Já tu svoji také už doštrykovala a je právě v kurzu viz.blog ;-)
  Já kdybych tu měla více místa a nebyla tak z ruky, tak bych Vás všechny / muže, Holynky, háčky, pletky,.../ hned na letní byt vzala!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé Ilonko já nenapsala komentář k vestičce,je krásná a ty moc šikovná!!! No tvůj letní byt bych brala hned ale měla bych to z ruky do práce :-)

   Vymazat