pátek 26. října 2012

Ráno posnídáme....

 ...naše Michalela zvaná Miš svému jménu ostudu nedělá :o)
 a tohle je Mareček...nejmenší, slaďoučký obyvatel našeho penzionu...též u snídaně...
 ...ještě pár fotek z penzionu Sziesta .....bylo nám zde hezky ...
 ...platíme u pana majitele a loučíme se ...zase někdy....
 naposled na hradby....
 a do města nakoupit maličkosti pro ty co na nás doma čekají ...a co vidíme, krásně vytuněné auto...

 opět cesta ...do Vídně to ještě šlo ale pak...D1 to snad není třeba komentovat...navíc prší, nehoda ...nejedna...na dálnici zablokuje šestikilometrový úsek na víc než hodinu. Popojíždíme ani ne krokem.

Stavíme ještě u mekáče... na jídlo, pití a hlavně WC. ...vezeme příliš vzácný náklad na to abychom se nechali popohánět. Dorazíme večer docela toho máme dost i Míša je ráda, když vylézáme konečně  z auta. Brání se ale bude muset ještě na Šumavu, plán je plán a žádná překážka není dosta velká ...ani předpověď počasí ani fakt, že dítě toho může mít už pro dnešek dost. 

Takže mám z celého našeho výletu velkou radost. Pekně jsme si to užili a odpočali si.
Míši hlášky nás rozveselovali, no někdy až trhali naše bránice.
Měla jsem obavy,  že ji bude co chvíli téct z nosu krev...trpí na to....poctivě jsem ji dávala ascorutin, takže tekla ale zvládli jsme to a koupání v teplé vodě jsme nemuseli nijak omezovat....jen neskákala šipky :o)
Nové župany jsme užili...všem doporučuji si do termálů vzít ...člověk vyleze z teplé vody a jde si sednout do restaurace nebo cukrárny. S velkou pravděpodobností zamezí tak případnému nastydnutí. Nebylo nám líto peněz a koupili jsme i Michalce...hodilo se to jako dárek  k svátku.  Má už nyní svůj vlastní. Ten co dostala kdysi od Ježíška by si musela totiž  půjčit....nejspíš sama od sebe :o)

1 komentář: