pondělí 25. května 2015

Klubíčko Traumgarne

 

říkám mu dlouhý melír. Popravdě nechápu jak se to stane, že barvy příze pozvolna přechází v jeden odstín nebo barvu do druhé. Ale moc se mi to líbí. Původně jsem chtěla něco veselejšího ale nakonec jsem zvolila barvy víc než umírněné. Však není všem dnům konec.
 
ilustrační foto půjčené ze stránek Lady Dees Traumgarne
Nebylo jednoduché klubíčko získat. Tedy ne tak složité ale rozuměj bylo by to drahé. Touha žen z MK byla ale velká a tak jsme se snadno a rychle domluvily na hromadné objednávce. Celý velký balík putoval k Věrce do Třebíče. A ta ..vůbec ji to nezávidím....klubíčko po klubíčku balila a rozesílala na různá místa v ČR. Nebudu to natahovat.
V Praze nás bylo nejvíc. Klubíčka putovali k Janě a já si dnes klubíčko vyzvedla.
 
v Cafe na půl cesty

a ač se neznáme...užili jsme myslím pěkné a vtipné odpolední chvilky :o)
 


A nyní jen zbývá vymyslet co z klubíčka umotat...šálu, šátek...háčkovat nebo plést ?

5 komentářů:

 1. Taky mám ráda melíry a fascinuje mě přecházení jedné barvy do druhé... jak píšeš, oblíbila jsem si si v poslední době ze všech nejvíc - a na šátky jsou prostě úžasné... jsem zvědavá, pro co se rozhodneš, určitě se pochlub. Jitka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jitko v hlavě mám dva projekty. Zrají v hlavě ale pěkně popořádku, nejdřív musím dodělat to co je na jehlicích :o) A pochlubím se a taky rozhodnu jestli budu kupovat další klubíčko.

   Vymazat
 2. Mě by zajímalo jakou máš barevnou kombinaci a co přesně to je za materiál :), a taky, co to znamená MK? :)
  M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Míšo, barevná kombinace je na prvním obrázku a věrohodná :o) Materiál je 50%bavlna a 50ˇ%PA. MK je Modrý koník :o)

   Vymazat
  2. Aha, bavlna a polyakryl? Ok, díky. :) První fotka - myslela jsem, že je to schválně černobílé :D můj omyl :D.
   M.

   Vymazat