úterý 7. února 2017

Holy

po kastraci.
Hodně jsme váhali i  se báli. Do toho Pepa ještě marod. Ale nechtěli jsme to už odkládat.
Děloha prý nevypadala dobře, takže správná volba. Ufff

9 komentářů:

 1. Držím palce, ať je líp, ona to zvládne,...je to bojovnice.

  OdpovědětVymazat
 2. Tak přeji hodně zdravicka oboum.Hezký večer.Martina

  OdpovědětVymazat
 3. To znám, sice u kočiček.. Chce to hodně klidu a odpočinku a bude zase dobře.

  OdpovědětVymazat
 4. Myslím na Vás všechny. Protože naše Jenny umřela na rakovinu, dělohu jsme jí dali vyndat pozdě, tak u Cherry jsme ji nechali vyndat hned, jak k nám přišla z útulku. Doktor nám to doporučil. Přeju hodně zdraví a štěstí!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to máme také za sebou - loni jsem nechali naši Růžu vykastrovat. Rok předtím jí veterinář odstranil prsní žlázy na jedné straně. Šla tam, že jí vyndají bulku na jedné a přišla rozřízlá od zadku až po krk. No a loni po Vánocích šla na kastraci - měla břicho nafouklé až děs. Dávali jsem jí tam a veterinář nám říkal, že neví, zda ji vůbec vráti. Takže jsem ji tam dali s tím, že když to nebude OK, tak ji uspí. No a naštěstí to dopadlo dobře. Je jí už asi 12 nebo 13 let.
  Držím palce, ať to dobře dopadne.
  Tereza

  OdpovědětVymazat
 6. Držím palce, ať vše dobře dopadne. My jsme museli nechat kastrovat v době akutního zánětu dělohy, byl to zásah v hodině dvanácté, ale povedlo se a Kesinka si užila ještě dlouhá léta bez problémů. Jitka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak byla operovaná Nela v prosinci 2015. Chystali jsme se na Vánoční trhy a všechno jinak. Ale dopadlo to dobře a to je hlavní !

   Vymazat
 7. Tak to by pro letosek mohlo stacit....

  OdpovědětVymazat