pondělí 30. července 2012

Svatba fotografická

 
S příchodem datumu  výročí naši svatby,  začínáme přemýšlet jak se obdarovat. 
A protože třeba  takové té opravdové zlaté svatby se dozajista nedožijeme, konala se myslím hned druhý rok :o)
Můj muž by se mohl pochlubit, že slaví pokaždé svatbu alkoholickou, protože každý rok dostává lahve tvrdýho. Původně jsem mu chtěla dávat tolik lahví, kolik let se mnou vydržel. A letos to není tak  jak nadhazoval vtipně můj kolega, že k desátému výročí můj muž obdrží deset desítek. Ne ne, kvalita zůstává v podobě koňakové, ovšem ten počet ...letošní krát pět by mi trošku rozbožil úspory. Ale aby zůstal počet pět, dohazuji dárečky malé a milé i pikantní, protože se mi nedávno svěžil, že by rád ochutnal chilli čokoládu. A já vlastně taky :o)


Můj muž mi koupil fotobrašnu. Už delší dobu sténám když pracně pěchuji svou fotovýbavu do té staré. A protože bylo najednou místa k pěchování trošku více, obdarovala jsem se ještě navrch já. Pravda mám co jsem chtěla. K tomu několik probděných nocí, které jsou součástí mého masochistického rituálu. 
Dlouho přemýšlím, že něco chci...pak se odhodlám a jdu se na tu věc podívat...s další návštěvou požádám prodavačku aby mi tu věc vyndala z výlohy a já si ji prohlížím ze všech stran a hledám na ní chyby....když už to vypadá, že to nemá žádnou chybu a nic nebrání abych si věc koupila, řeknu ne a opět odcházím ...a pak se stává, že třeba 5min. před zavřením obchodu, nebo v jiný krizový čas, prostě vtrhnu do obchodu a zboží si konečně koupím a odnáším spokojená domů. 
No a spokojená jsem do chvíle než se dostaví závěrečná fáze mého nákupu....hne se ve mě svědomí. Utratila jsem tolik!!!! peněz a jen za sebe!!!!
 No a potom teda nespím a jsem tzv. na prášek.
Takže sumasumárum ...letošní oslava naši svatby...svatby fotografické...mírně opojné...sladko hořké...a pikantní.....proběhla na místě činu v restauraci Sezóna. (a už spím o trošku líp)

creme brullé ...přímo z rukou šéfkuchaře Jana Škrle


 
Oslava proběhla díky příjemné obsluze...s dezert nám servíroval přímo šéfkuchař.... dokonalému jídlu a svíčce na stole  dle našich představ romanticky. 
Jenže, když oslavujete nedaleko svého domova, stane se, že k vedlejším stolům zasednou sousedé, kteří si chtějí co chvíli s vámi povídat a tak z celé té romantiky sešlo ale se sousedy jsme se bavili výborně a naplánovali  v příštích dnech společné grilování a pozvali se dokonce vzájemně na návštěvu našich příbytků :o)

A tohle pivko je už ze soboty. To jsme byli s Tomem a Evičkou konečně posedět. Dlouho jsme se neviděli...práce, práce ...a rekonstrukce bytů ... na obou stranách. A odpoledne jsme se šli vykoupat ...last minit do Klánovic. Plánovaná návštěva kina proběhne až bude venku hnusně :oD

pátek 27. července 2012

Juwana u Rotta


 Blížil se předvečer našeho společného výročí a celý den jsme bádali jak ho pojmout, kam vyrazit.
A najednou, jak už to bývá, přišlo pozvání samo.
Juwana Jenkins  zvala své příznivce na  koncert, který se konal  v Hard rock café
A tak se ptám svého chotě..."Pepo, kdy si byl naposled u Rotta?"
 Odpověď byla jasná za oba. Myslím, že takových třicet let jsme u Rotta nebyli. A změna je tedy znatelná, uvnitř  je kásně zrekonstruovaná zní reprodukovaná hudba a vaří se zde obří hamburgry s hranolkama.

 Chválime i obsluhu, která je na naše poměry rychlá a dobře naladěná. Ceny vyšší ale vstup volný na živou produkci, to našinec klidně čtyři pětky za malé pivo dá.
Jowana rozproudila naši krev v žilách. Já miluji  její hlas ale i  gesta a hlavně energii, emoce.
Pro tento večer  doprovázena  Mojo Bandem, co k tomu řícto,  byl moc  krásný a moc příjemně strávený večerní čas..... 


 .... ukončený procházkou noční Prahou a půlnoční Václavskou klobásou

 


....a pro ty, kteří chtějí vědět co nám znělo celou dobu v uších ZDE

čtvrtek 26. července 2012